נופש בארץ

פש בארץ במקום נפלא כמו קיסריה

לא חייבים להרחיק עד מחוזות מעבר לים, נופש בארץ הוא לא פחות אטרקטיבי וגם עלותו נמוכה יותר. ישנם מקומות רבים לנפוש בהם בארץ, החל מהצפון, המרכז ועד לדרום, אולם אחד המקומות הכי אטרקטיביים במדינה הוא היישוב קיסריה. יישוב יוקרתי בו יש עתיקות וחופי תכלת מרהיבים ביופיים, לא בכדי כה הרבה אנשים בוחרים לבקר במקום, לא רק ישראלים אלא תיירים מכל רחבי העולם.

מקום שהוא מיוחד במינו
נופש בארץ במרכז ימי קיסריה מבטיח חוויה יוצאת דופן, נופש בארץ במקום משופע באטרקציות המתאימות הן למבוגרים והן לילדים. במקום יש גם חדרי הארחה הנעימים לשהייה. במרכז ימי קיסריה מגוון רב של אטרקציות שונות. יש אולמות כנסים, בית כנסת, אולמות ספורט, מגרשי משחק לילדים, קורסי ספורט ימי, דייג, מסלולי הליכה ומסלולי רכיבה על אופניים, חדר כושר, פינות גריל כך שניתן להכין בשרים על האש, וחוף ים מסודר.

מיקום מעולה
מרכז ימי קיסריה נמצא במיקום מעולה בדיוק במרכז הארץ ולכן הוא מתאים למבקרים המגיעים מהצפון, המרכז והדרום. במקום גם שפע מקומות חניה ללא תשלום נוסף ואפשר להביא גם בעלי חיים, את זאת לא הרבה מקומות מאפשרים לכם.

כמו כן במקום מזנון חוף בו ניתן לקנות שתייה, מתוקים וחטיפים. מלבד זאת, חופי קיסריה משופעים במסעדות גורמה, בתי קפה וחנויות המוכרות מזכרות.

חדרי הארחה
נופש בארץ במרכז ימי קיסריה בעל אווירה כפרית. חדרי הארחה מעוצבים ובהם מיטה גדולה ונוחה, אלה מתאימים במיוחד לזוגות אבל גם למשפחות עם ילדים וגם לקבוצות קטנות כגדולות. בחדרי הארחה חדר אמבט וחדר שירותים, ממוזגים לאורך כל ימות השנה, יש בהם פינת קפה, פינת גריל, פינות ישיבה, טלוויזיה מחוברת לרשת הכבלים ואינטרנט אלחוטי.
איך שלא תסכלו על זה מדובר על מקום מיוחד במינו לבלות בו עם כל האטרקציות הכי שוות!

מוזמנים לקרוא בנוסף:
נופש בקיבוץ