חדרי אירוח בקיבוץ

חדרי אירוח בקיבוץ – אירוח בסגנון כפרי

מחפשים חדרי אירוח בקיבוץ? מה דעתכם על המרכז הימי בקיסריה? מרכז נופש זה הוא בין הכי אטרקטיביים בארץ, הוא שוכן אל מול חופי ים מרהיבים, במיקום נגיש לכל תושבי הארץ, הן אלה המגיעים מהצפון, המרכז והדרום, האירוח מתאים לזוגות, למשפחות עם ילדים ולקבוצות מאורגנות. מובטחת חוויה כיפית לבני כל הגילאים!

מה במקום?
חדרי אירוח בקיבוץ נמצאים לצידו הדרומי של קיבוץ שדות ים והם מציעים שפע רב של אטרקציות שונות למבקרים. במקום אולמות ספורט, אולמות כנסים, מתקני ספורט, למקום חוף ים נקי ושמור. עוד יש מכון כושר, בריכת שחייה, שטחי דייג, מועדון שייט גדול, יש בית כנסת, צמחייה ירוקה ומשטחי דשאים, מסלולי הליכה למשפחות ומסלולי רכיבה על אופניים ואפילו מזנון חוף. בקיבוץ שדות ים נמצא מוזיאון עתיקות קיסריה ובית חנה סנש ויש שפע מקומות חנייה בחינם.

חדרים חמימים באווירה כפרית
המקום מציע חדרי אירוח בקיבוצים המשדרים אווירה כפרית ונעימה. חדרי אירוח בקיבוצים הממוזגים לאורך כל ימות השנה, הקבלה פועלת לאורך כל שעות היממה. ישנם חדרי אירוח לזוגות, חדרי אירוח למשפחות עם ילדים ואפשר גם להביא בעלי חיים וחדרי אירוח לקבוצות.

בכל חדר תמצאו טלוויזיה מחוברת לרשת הכבלים, פינת קפה, פינת גריל, אינטרנט אלחוטי, חדר אמבט, חדר שירותים, וחלק מהחדרים צופים אל עבר נופי ים.

קיסריה כמקום המועדף
ישנן סיבות רבות לבחור בקיסריה כמקום נופש מועדף. היא נמצאת במרכז הארץ, היא ממוקמת בסמוך למוקדי בילויים ואטרקציות אחרות, יש לה חופי ים מרהיבים עם שפע בתי קפה ומסעדות, היא משופעת היסטוריה ועתיקות, לאורך כל ימות השנה שורר בה אקלים נעים, אם כבר לנפוש, בהחלט מומלץ להגיע למרכז הימי בקיסריה!

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חדרי אירוח

נופש-בארץ